Oferta firmy

Higieniczne szafy klimatyzacyjne KWHC, gotowe do natychmiastowego przyłączenia, są idealnym rozwiązaniem dla systemów powietrznych Służby Zdrowia. Stosowane w klimatyzacji sal i bloków operacyjnych, sal intensywnej opieki medycznej, sal łóżek i innych obiektów, gdzie stawiane są wysokie wymagania higieniczne.
Dalej...


Centrale klimatyzacyjne w wykonaniu higienicznym, posiadają certyfikat higieniczny, kwalifikujący je do zastosowań w Służbie Zdrowia oraz przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Obudowę central cechuje doskonała szczelność w celu uniemożliwienia skażenia otaczających stref, a konstrukcja podłogi i ścian odporna jest na uszkodzenia z powodu częstej sterylizacji.
Dalej...

Stosując system nawiewu za pomocą stropów nawiewnych z przepływem laminarnym typu OPL lub OPS uzyskuje się stabilny, niskoturbulentny strumień wyporowy. Przy zbyt małej wysokości pomieszczeń do zastosowania stropów istnieje możliwość nawiewu czystego powietrza za pomocą nawiewników skośnych typu HA. Wywiew powietrza z sal operacyjnych następuje przez kratki wywiewne ('łapacze ligniny') typu OPFA.
Dalej...

Dział automatyki firmy oferuje kompleksową obsługę klienta, począwszy od doradztwa technicznego aż po kompleksową realizację systemu automatycznego sterowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w oparciu o autorski projekt i elementy elektroniki światowych liderów branży automatycznej: Siemens i Honeywell.
Dalej...


Dział Serwisu firmy AW-KLIMA zapewnia profesjonalne i pełne usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne oferowanych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Przeglądy serwisowe zawsze dokonywane są regularnie w zależności od wymogów sanitarnych oraz potrzeb i wydajności użytkowania instalacji lub na specjalne życzenie klienta.
Dalej...